פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// אפליקציית טרמפים – הרבה יותר זול, הרבה יותר פשוט

/
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

אם ניקח את סך ההוצאות שלנו בחיים, נגלה שאחרי הוצאות על דיור (משכנתא או שכר דירה), סביר להניח שההוצאות היקרות ביותר שלנו הן על רכב. זה מתחיל ברכישה, ממשיך בביטוחים שאנחנו נדרשים לעשות עבורו, טסט וטיפולים תקופתיים, דלק והוצאות אחרות.

אז נכון, אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף, בעיקר בכל הקשור לביטוח רכב, שם אנחנו יכולים לבצע סקר שוק מקיף וליהנות היום ממגוון הנחות ותשלום ביטוח בסכומים נמוכים. ובכל זאת הרצון שלנו ליהנות מניידות שאינה תלויה בדבר, עולה לנו לא מעט. לכן, רצוי שנבחן מה הן האופציות האחרות שלנו, האם יש לנו אופציות זולות יותר שיאפשרו לנו לחסוך כסף וגם ליהנות מניידות ברמה דומה או סבירה.

חשוב לומר כבר בהתחלה, הסיכוי שנהנה מרמת ניידות דומה לזו שיש לנו כשאנחנו מחזיקים רכב צמוד, היא נמוכה. כי בכל זאת אנחנו נהיה תלויים בגורמים שונים, למשל טרמפים, כפי שנראה בהמשך ועל כן ברור שזה לא אותו דבר כמו שיש לנו רכב צמוד ואנחנו יכולים להיכנס אליו ולהחליט בו במקום לנסות למקומות שונים. בכל זאת אם אנחנו עושים את השיקול הנכון, אנחנו יכולים ליהנות מרמת ניידות במחיר סביר.

מה הן האופציות שעומדות לפנינו

האופציה המוכרת והמקובלת היא כמובן שימוש בתחבורה ציבורית. מוניות, אוטובוסים ורכבות. היתרון הוא שאפשר למצוא אותם בכל מקום ובכל שעה, החיסרון, שזה לא תמיד כך. בסופישבוע אנחנו יכולים להשתמש רק במוניות, בלילות כנ"ל, לא בכל מקום נמצא אוטובוסים ולעיתים בשביל להגיע למקום מסוים נצטרך להשתמש במספר כלי תחבורה ציבוריים, זמן ההמתנה שלנו יהיה ארוך ומכאן שאנחנו נפסיד כסף על המתנה. במילים אחרות, האופציה של תחבורה ציבורית היא לא ודאית ולא מושלמת, רחוק מכך.

האופציה השנייה היא שימוש במנגנון של טרמפים. כאן האופציה הטובה ביותר, אופציה של שימוש באפליקציית טרמפים. הרעיון הוא פשוט, אנחנו נרשמים לאפליקציה ונהנים מאפשרות לקבל טרמפים מאנשים אחרים שרשומים באפליקציה ושייכים לקהילה. הם מציינים לאן הם נוסעים ואנחנו חוברים אליהם לנסיעה. מבחינתנו, אנחנו מקבלים טרמפ בצורה נוחה אל יעדנו, העלות היא בדרך כלל השתתפות בעלות הנסיעה, אנחנו נהנים מאפשרות ליצור קשרים חברתיים וחוסכים זמני המתנה ממושכים ועלויות גבוהות.

חשוב לציין שאפליקציית טרמפים מתאימה לא רק למי שאין לו רכב אלא גם למי שיש ורוצה לחסוך בעלויות או לא מעוניין לנסוע ליעדים שונים לבד. הוא יכול לקחת טרמפים בעזרת האפליקציה או לחילופין, לקחת איתו נוסעים נוספים שישתתפו איתו בהוצאות הנסיעה והוא לא יצטרך לנסוע לבד. חשוב להבהיר, שהאפשרות לקחת טרמפים במידה ויש לנו רכב, מוזילה משמעותית את הוצאות השימוש ברכב, מה שגם מוזיל באופן עקיף את עלויות ביטוח הרכב, כך אנחנו יכולים לחסוך פעמיים