פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// ביטוח רכבים יקרים

הדרך הטובה ביותר של ביטוחים רכבים יקרים

אין ספק כי ביטוחים לרכבים יקרים או רכבים ביבוא אישי עולים לא מעט כסף, בין אם בשל הסיכון לחלקי החילוף השונים, המעמיד את חברות הביטוח בפני הוצאות גדולות, ובין אם בשל שירותים היקפיים הניתנים לרכבים יוקרתיים. כאשר מדובר על ביטוח רכבים יקרים הסכומים נאמדים על עשרת אלפים שקל לשנה לפחות ומעמידים את בעלי הרכבים בקונפליקט: הצורך בביטוח מקיף שיענה על כל צרכי הנהג, במחיר סביר שישרת את צרכיו הבסיסיים. ברב המקרים מדובר בביטוח מקיף לרכב שכן לא ייתכן כי רכב יקר לא יבוטח בביטוח מקיף.

המחירים היקרים הסטנדרטיים בשוק על ביטוח רכבים יקרים נגרמים בדרך כלל בשל היקף השירותים הנכללים בחבילה, חלקי החילוף היקרים שלהם ושירותים נוספים המתחייבים מביטוח רכבי יוקרה. אולם, כל בעלי רכבי היוקרה מחויבים לבטח את רכבם בעלויות גבוהות מאוד, גם במקרים בהם כל רכב רגיל היה צריך בביטוח חובה או ביטוח צד ג' ותו לא,  ולכן יחפשו תמיד את ההצעה הנוחה ביותר מפאת ההכרח.

רב חברות הביטוח אינן ששות לבטח רכבים יקרים ולכן חשוב לבצע סקר שוק מקיף בטרם החתימה על פוליסה זו או אחרת. ישנן חברות המתמחות במתן ביטוח רכבים יקרים ומציעות כנגד מחיר הפוליסה השנתי שירותים מקיפים יותר. חברות אלו לרב מכירות את תחום רכבי היוקרה יותר לעומק – כמו גם את סוכנויות הרכב השונות ומוסכים רשמיים המטפלים בהן, מתמצאות באספקת חלקי החילוף של רכבי יוקרה ומתן שירות מיידי ומענה כולל לכל מקרה.

ניתן לעשות ביטוח רכבים יקרים בסוכנויות הביטוח של חברות היצרן עצמו ולשלם מחירים גבוהים או לחילופין, לבצע השוואת מחירים פשוטה בין חברות מתמחות המציעות ביטוח לרכבים יקרים בטווח מחירים נרחב, וכן לברר מהו המוניטין של כל אחת מחברות ביטוח רכבי היוקרה, טיב השירות הניתן על ידן והיקפי השירותים הכלליים שהן מציעות. במקום לשלם מחירי עתק על ביטוחים יקרים, כדאי לנצל מבצעים רלוונטיים אצל החברות המתמחות במתן שירותי ביטוח רכבים יקרים. בדיקה של המחירים השונים בין החברות תשקף את פערי ההבדלים ביניהם ותאפשר לנהג לקבל החלטה שקולה ובהירה יותר בנוגע לביטוח רכב יוקרה.