פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף להבדיל מביטוח חובה, ביטוח מקיף הנו רשות ואין חובה לעשותו. יחד עם זאת, ביטוח מקיף מהווה את הביטוח השלם ביותר עבור הרכב והוא יכסה את כל ההוצאות במקרים כמו גניבה, פריצה, נזקי הטבע וגם מפני הנזקים העלולים להיגרם לרכב כתוצאה ממעשה זדון. פוליסות ביטוח מקיף כוללנות סעיפים משתנים ונהלי השימוש בפוליסה נקבעים על פי שיקול דעתה של חברת הביטוח.

ניתן גם להרחיב ביטוח מקיף על מנת להבטיח כי הוא יכסה את ההוצאות של צד ג' ואם זה לא מספקי, היום ניתן לבצע ביטוח מקיף לרכב באמצעות שיחת טלפון אחת או באתר האינטרנט של חברת הביטוח.

ביטוח מקיף מורחב

כאמור את פוליסת ביטוח מקיף ניתן להרחיב בהתאם לצורך ובמידה ומעוניינים בכך ניתן לכלול בה סעיפים מיוחדים המותאמים לצרכים שלכם. יחד אם זאת חשוב לזכור כי כל הרחבה של פוליסת ביטוח מקיף תשפיע בהכרח על מחירה של הפוליסה.

חברות ביטוח מרוויחות רווחים יפים על ביטוח מקיף, לכן הן גם מאוד מעוניינות למכור לכם את הפוליסה. בנוסף, באפשרותן להגמיש את המחיר ולהציע שירותים מורחבים רק על מנת למשוך אתכם להפוך להיות הלקוחות של החברה. במידה ותזכרו זאת לפני רכישת הפוליסה, תוכלו לחסוך הרבה כאב ראש ולא מעט כסף.

השוואת מחירי ביטוח מקיף

ביטוח רכב השוואת מחיריםלמרות שבביטוחי החובה, ההבדלים בין מחירי הפוליסות לא משמעותיים בין חברה לחברה, כאשר מדובר על ביטוח מקיף, קיימים פערים גדולים מאוד בין הפוליסות של חברות ביטוח שונות. בנוסף, מכיוון שאין חובה לרכוש ביטוח מקיף מאותה החברה שבה הרכב מבוטח בביטוח חובה, אתם יכולים ליהנות מחופש בחירה.

חופש בחירה זה המוקנה לכם יוצר תחרות בריאה בין חברות ביטוח שונות ותחרות זאת מהווה את הגורם העיקרי לצורך לבצע בדיקה יסודית של כמה חברות ביטוח לפני שבוחרים אצל מי הכי משתלם לעשות ביטוח מקיף בין אם הוא רגיל הוא מורחב.
אנו נשמח לסייע לכם בתהליך בדיקה זה ונספק לכם השוואת מחירים בין 5 חברות ביטוח שונות. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם, תשאלו שאלות ובקשו הצעות מחיר יותר אטרקטיביות, כך תבטיחו לעצמם ביטוח מקיף לרכב שיספק לכם שקט נפשי מבלי לרושש את הארנק שלכם.