פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// ביטוח רכב נהג חדש

ביטוח רכב נהג חדש

ביטוח נהג חדשכאשר מדובר על ביטוח נהג חדש, מאוד חשוב להבין כי קיים הבדל בין ההגדרה של נהג חדש לבין ההגדרה של נהג צעיר מכיוון שאי הבנה של שני מושגים אלה עלולה ליצור בלבול. נהג חדש הוא נהג אשר וותק רישיון הנהיגה שלו אינו עולה על תקופה של שנתיים. נהג צעיר הוא בדרך כלל נהג שגילו לא עולה על 22. בשני המקרים, הגדרת המושגים תלויה בהשקפתה של חברת הביטוח, לכן ניתן לפגוש מקרים בהם גם נהג בן 25 עדיין יחשב על ידי חברת הביטוח כנהג צעיר ונהג שהנו בעל רישיון יותר מ-3 שנים עדיין יחש על ידי חברת הביטוח כנהג חדש.

למה ביטוח נהג חדש שונה מביטוח אחר

קודם כל חשוב להבין כי גם כאשר מדובר על ביטוח נהג חדש שהנו חובה וגם כאשר מדובר על ביטוח נהג חדש שהנו מקיף, גם הסעיפים של פוליסת הביטוח וגם מחירה יהיו שונים. הדבר נובע בעיקר בגלל שמקובל לחשוב כי נהג חדש או נהג צעיר הם בעלי ניסיון מועט יחסית בנהיגה ולכן הם "נהגים מסוכנים יותר" עבור חברות הביטוח. על מנת להבטיח כיסוי מלא ומכיוון שחברות ביטוח לוקחות בחשבון כי נהגים חדשים עלולים להיות מעורבים ביותר תאונות דרכים, ביטוח נהג חדש יהיה תמיד יקר יותר מביטוח עבור נהגים וותיקים.

 כיצד לפעול נכון על מנת להשיג ביטוח נהג חדש אטרקטיבי

 מדובר על משימה לא פשוטה אך במידה ולא מתעצלים ועורכים השוואת מחירים בכמה חברות ביטוח שונות ניתן לחסוך כסף רב על הביטוח. השוואת מחירים של פוליסות ביטוח נהג חדש חשבוה גם על מנת להבין מה קורה בשוק הביטוחים עבור נהגים חדשים וגם על מנת להבין אילו הטבות מציעות חברות ביטוח עבור נהגים חדשים שהופכים להיות לקוחות החברה.

 זכרו, הבנה בעניין הביטוח לא דורשת השכלה מיוחדת או ידע מקצועי ובמידה ותפעלו נכון, גם כאשר מדובר על פוליסות ביטוח נהג חדש תוכלו לגרום לחברות הביטוח לרדוף אחריכם. באמצעות האתר שלנו תוכלו לעשות זאת בקלות רבה ואנו נשמח לסייע לכם לחסוך כסף רב על ביטוחי המקיף והחובה!