פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// טרייד אין לרכב מנהלים

30 מרץ / 2017
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

רכישת רכב היא החלטה כלכלית לא פשוטה כיוון שהיא כרוכה בתשלום גבוה, ובמיוחד כשמדובר ברכב חדש מהחברה. בעבור נהגים רבים רכישת רכב מנהלים ישירות מהיצרן, היא חלום רחוק שהם פשוט מוותרים עליו מראש. עם עליית המודעות להשפעת מצב הרכב על בטיחות הנהיגה, טרייד אין לרכב מנהלים הפך לדרך פופולרית לרכישת מכונית, שמנגישה רכבי מנהלים יוקרתיים ובטיחותיים בעבור קהל לקוחות חדש.

טרייד אין יאפשר לך ליהנות מהיתרונות שברכישת רכב ישירות מהחברה

כשאיש לא נהג ברכב שלך לפניך, אין ספק לגבי מצבם של חלקי הרכב ואתה יכול להיות בטוח שכולם תקינים. כשמדובר ברכב משומש, לעולם לא תוכל להיות רגוע לגמרי לגבי מצבו. טובים המוסכים שטיפלו בו ככל שיהיו- עדיין מדובר במכונית שנסעה וצברה בלאי במקרה הטוב או עברה תיקונים מסובכים במקרה הפחות טוב. מוסך איכותי יוכל לטפל בכל תקלה ולגרום לכך שלא תיראה לעין, לכן ברכישת רכב משומש אתה עלול לרכוש מכונית שנראית תקינה לגמרי- כשלמעשה היא אחרי תאונה שפגעה בה קשות. טרייד אין לרכב מנהלים יאפשר לך למכור את רכבך הנוכחי לחברה במחיר הוגן, ולקבל בתמורה רכב חדש. בנוסף עסקת הטרייד אין תחסוך  לך זמן רב ושיחות בלתי פוסקות מקונים פוטנציאליים, וכמובן את ההתרוצצויות בין מכוני  הרכב השונים, בכל פעם שאחד מהם ירצה לבדוק את הרכב. רכישת רכב חדש מבטיחה לך אפס תקלות, אפס בלאי וחוסכת לך זמן וכאבי ראש- שלא לדבר על כך שהיא כמובן עדיפה מבחינה בטיחותית.

משדרגים לרכב מנהלים יוקרתי בקנייה משתלמת

ישנם יתרונות רבים בביצוע עסקת טרייד אין לרכב מנהלים שאינם מסתיימים רק בנושא הכלכלי. גם אם החלטתם לרכוש רכב חדש מהחברה וכבר ביצעתם הזמנה, מכירת הרכב הנוכחי שלכם בשוק הפרטי כרוכה בלקיחת הסיכון, שהרכב יימכר עוד בטרם תגיע המכונית שהזמנתם. עסקת טרייד אין תחסוך מכם את עוגמת הנפש הזאת- במעמד הקנייה תיפרדו מהרכב הישן, ומיד תוכלו לנהוג ברכב המנהלים שרכשתם. בלי למצוא פתרונות לא נוחים כמו טרמפים, השכרת מכונית או שימוש בתחבורה ציבורית- אתם מוסרים מפתח ומקבלים מפתח תמורתו, ומתחילים ליהנות מהמכונית החדשה כבר באותו היום.