פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// לוקחים צעד קדימה

28 דצמ / 2015
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

בכל שלב בחיינו אנחנו חושבים קדימה ומחפשים דרך לשדרג עוד קצת את איכות החיים שלנו ואת מה שכבר יש לנו ביד. זו בדיוק הסיבה שבגללה אנשי עסקים מתכננים עוד דרכים לפתח את העסק ולקדם אותו, אם באמצעות הוספת שירותים או מוצרים חדשים ובין אם על ידי חדירה לשווקים חדשים – פעולות אשר דורשות היערכות תקציבית משמעותית. זו גם הסיבה שבגללה אנשים משדרגים את כלי הרכב שלהם כשהם מחליטים להרחיב את המשפחה או פשוט כשהרכב הישן מתחיל לראות מוסך לעיתים קרובות יותר. אלא שלכל צעד כזה יש משמעות גדולה מאוד, בעיקר בפן הכלכלי, שכן הרחבת העסק או המשפחה ורכישת רכב או דירה הם מהלכים שקשה מאוד לקדם בהיעדר תקציב מתאים. אז איך עושים את זה כאשר חשבון הבנק שלכם קצת לחוץ או כשאתם זקוקים לסכום כסף גדול שייקח לכם זמן רב לחסוך?

 

פונים לגורמים חיצוניים

כל מהלך שתבחרו לבצע – תוכלו לממן באמצעות הלוואה. כיום ניתן לפנות לבנקים לצורך הלוואה, אם כי התהליך הזה עשוי להיראות מעט מפרך, בייחוד כאשר אתם נדרשים להציג אישורים ומסמכים שונים, להחתים ערבים ולהמתין שמישהו יסיים לטפל בניירת שלכם כדי להכריע האם אתם ראויים לסכום הכסף הזה או לא. האפשרות הנוספת שעומדת לרשותכם, בוודאי אם הבנק מערים קשיים, היא האפשרות של הלוואה שאיננה דרך הבנק. הלוואות חוץ בנקאיות נגישות לכולם, וברוב המקרים תוכלו לקבל הלוואה תוך פרק זמן קצר יחסית ועם הרבה פחות בירוקרטיה.

 

מה חשוב לבדוק?

רגע לפני שאתם חותמים על הניירת ומאשרים את קבלת ההלוואה, יש כמה דברים שחשוב שתוודאו, מעבר לפרט הבסיסי והחשוב של גובה הריבית. למשל, בדקו מהי תקופת ההחזר שניתנת לכם, כדי שתוכלו להיות רגועים ולדעת שאיש אינו לוחץ עליכם לשלם החזר חודשי גבוה בכל חודש ולסיים את ההלוואה מוקדם מידי. החזר גבוה יכביד על ההוצאות השוטפות שלכם, בין אם אתם מנהלים עסק או מבצעים רכישה גדולה לצרכים הפרטיים שלכם. מומלץ לנסות ולפרוס את ההחזר לתקופה ארוכה יותר וכן לבדוק באותה ההזדמנות מה האפשרויות שלכם בעתיד, אם יגיע לידיכם סכום כסף גדול שיאפשר לכם כיסוי חלקי או מלא של ההלוואה. האם תידרשו לשלם עמלה על פירעון מוקדם, ואם כן – מה יהיה גובהה? ככל הנראה עדיף יהיה לכם לכסות את ההלוואה ולנקות את ההחזרים החודשיים שלכם אבל חשוב שתדעו מראש שהאפשרות הזו אכן עומדת לרשותכם.