פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// למה כדאי

למה כדאי לנסות אצלנו טמון בהרבה חודשים של עבודה קשה ואיסוף נתונים

שהתחלנו את הפרוייט הזה חשבנו לא על סוכני הביטוח שעושים כסף על חשבון הגב של קשי היום, חשבנו איך אנחנו מפחיתים הוצאות אבל יחד עם זאת מקבלים שירות הכי טוב במיוחד בזמנים שצריכים אותם.

עשינו סקר שוק למצוא 68 חברות ביטוח רכב שיכולים העמוד בסטנדט שלנו. לאחר שקיבצנו רשימה של כולם התחלנו לבדוק אותם (תאמינו או לא) אחד אחד. איך? פשוט שיתפנו אותם עם הפרויקט שלנו וביקשנו מהם 100 לקוחות מהמערכת שלהם שהיו צריכים להפעיל את חברת הביטוח שלהם מסיבות כאלו ואחרות והתקשרנו לכולם לבדוק מה הם אומרים.

הנתונים שרצינו לבדוק הם:

 

  • האם בזמן שהייתה צריך את חברת הביטוח עשו לך "חיים קשים"?
  • כמה זמן אתה מבוטח עם אותה חברה?
  • איפה הייתה מבוטח לפני?
  • המחיר שאתה משלם כיום?
  • כמה זמן אתה ממתין בטלפון לדבר עם מישהו, ואם שמשאירים הודעה הם חוזרים אליך?

 

מתוך 68 חברות השאיפה שלנו היתה למצוא 10 חברות ביטוח רכב באמת טובות שיעמדו בסטנדרט שאנחנו רוצים, או יותר נכון שיצאו מהסטנדרט של חברות הביטוח רכב שלהם ויתחילו לחשוב קצת עלינו. זה לא היה קל, אבל…

מצאנו 5 חברות עם שירות טוב ואדיב, שפועלים למענך בזמן שצריך אותם באמת, והמחירים שלהם הרבה יותר נמוכים מחברות אחרות ששמם מתנשא בכל עבר.

ואלו החברות שהיו ברשימה שלנו כנותני השירות הכי טובים למה שהגדרנו. הרמנו לכם ולנו אתר שיוכל להוציא את הפרוייקט הזה לעם ולתת לכם הזדמנות לבדוק בעצמכם כמה אתם יכולים לחסוך ומה תקבלו יותר מחברות אחרות או סוכני ביטוח כאלו ואחרים.

עכשיו המירוץ הוא שלהם לא שלך. אתה יכול להיות רגוע. בהצלחה