פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// מימון לרכב הדרכים הקיימות

/
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

עד לפני עשרים שנה לערך, הדרך האולטימטיבית לרכוש רכב חדש היתה, קנייה ישירות דרך היבואן, רכב חדש בצ'קים או מספר תשלומים מצומצם. במהלך השנים זה השתנה ונפתחו מספר מסלולים לקבלת מימון לרכב על מנת לרכוש רכב חדש או רכב יד שנייה.

המסלולים השונים המוצעים ללקוחות שמעוניינים לרכב חדש (או לחילופין רכב ישן), הם מסלולים שגם מותאמים לצרכים וליכולות שלהם מבחינה כלכלית, וגם מסלולים שמאפשרים לחסוך זמן רב, הן בקיצור תהליך הרכישה והן בהמשך. הרעיון הוא, שהרוכש יוכל ליהנות באופן מהיר, יחסית, מהרכב ולא יצטרך לדאוג לגבי השאלה, כיצד יממן את הרכב החדש.

אפשרויות מימון לרכב

הלוואה – אם בעבר יכולנו לבקש הלוואה מהבנק ולקוות שאכן נקבל אותה, ואם היינו מקבלים היינו צריכים לעמוד בתנאי החזר מאוד נוקשים, הרי שכיום אנחנו יכולים לקבל הלוואות מימון לרכב מחברות וגופים חוץ בנקאיים, אשר חלקם מציעים מימון תוך יום בתנאים טובים. מדובר על מימון חלקי לרכישת הרכב, בתנאי החזר נוחים עם ריבית נמוכה. היתרון של הלוואה מגוף חוץ בנקאי, שלא נדרשת הרבה בירוקרטיה ואפשר לקבל באופן מהיר יחסית את הכסף.

ישנם מספר דברים שצריך לשים לב אליהם כאשר לוקחים הלוואה עבור מימון רכב. ראשית, מה הריבית שאתם נדרשים לשלם במקרה כזה, שנית, מה פריסת התשלומים, לאורך כמה זמן, שלוש, האם הרכב משועבד לחברה או שעליכם להציג בטחונות אחרים לצורך קבלת ההלוואה.

מסלולי מימון ישירים מחברות הרכב – מדובר על מסלולי ליסינג למיניהן. אנחנו מדברים על מסלולים לפיהם החברה מאפשרת לכם לשלם על הרכב בפריסת תשלומים לאורך תקופה של 3 מספר שנים, כאשר על פי החוזה ביניכם יקבע מה יקרה בסוף התהליך לרכב. ישנם חוזים לפיהם הרכב עובר לידכם ואתם יכולים להשתמש בו, ישנם חוזים לפיהם בסוף התהליך עליכם להחליט אם לרכוש אותו ואז עליכם לשלם סכום כסף נוסף או שמא להחזיר אותו לחברה. אופציה אחרת היא לבצע טרייד אין על הרכב.

בדרך כלל מדובר על פריסת תשלום שנעה בין 30 ל-40 חודשים, בריבית מאוד נמוכה, כאשר גם בשלב הראשון, לפני תחילת התשלומים, יש לשלם לחברה סכום כסף מסוים. הרכב שייך לחברה, כל עוד אתם משלמים לה ובמידה ואתם מפסיקים לשלם, מסיבות כלשהן, הרכב חוזר אליה בשעבוד.

כאן המקום לציין שלמימון כזה לרכב, יש יתרונות רבים, לא רק בנוחות התשלום ובריבית הנמוכה, אלא אתם גם נהנים מטיפולים סדירים במוסכים מורשים ועוד. הרכב הוא שלכם, אך למעשה החברה רוצה שתשמרו עליו, על מנת שתוכל להשתמש בו שוב, אחרי שתחזירו אותו, לצורך מכירה חוזרת, לכן חשוב לה שהרכב ייהנה מטיפולים איכותיים במוסך מוכר.

מימון לרכב, כמו שניתן לראות, פורש בפניכם אפשרויות שונות ליהנות מרכישת רכב בתשלומים ונוחים. כיום זו הדרך הטובה ביותר לרכוש רכב חדש.