פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// סוכנות טרייד אין או יד פרטית

/
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

במרוצת השנים, האפשרות של ביצוע עסקת טרייד אין לרכישת רכב הפכה לנפוצה הרבה יותר – וכן, גם יוקר המחיה בישראל קשור לכך. כיום, אנשים אשר יש באמתחתם רכב ומעוניינים לשדרג לרכב חדיש יותר יכולים לקבל שורה ארוכה של תמורות באמצעות ביצוע העסקה. עם זאת, ברור שעליהם לתת את הדעת על החברה שעומדת מאחוריה, כאשר הבחירה צריכה להיות אחת: סוכנות טרייד אין מקצועית, אמינה ומנוסה. איך מוצאים סוכנויות העונות על ההגדרה הזו?

הכול מתחיל ממגוון כלי רכב

עסקת טרייד אין, מעצם הגדרתה הבסיסית, מכניסה לתמונה שני רכבים: זה המועבר על ידי הלקוח לחברת הטרייד אין, וזה אשר נרכש על ידו לאחר קיזוז השווי של הרכב הישן. כשזה נוגע לרכב הנרכש, ברור שצריך לבדוק מהן האפשרויות שמציעה אותה סוכנות טרייד אין, כאשר השאיפה היא למגוון רחב ככל האפשר של כלי רכב. הסוכנויות המסודרות והמובילות יציעו מגוון אינסופי של כלי רכב, מכל סוג ובכל תקציב, מה שאמור להקל על הלקוח שלהן למצוא את העסקה המתאימה לו במידה הרבה ביותר.

תנאי העסקה

תחום הטרייד אין בישראל בפרט, והרכב בכלל, נחשבים לתחרותיים בכל קנה מידה. הדבר מביא להבדלים משמעותיים בין החברות השונות, אחוז ניכר מהם נוגע לסוג העסקאות שהן מציעות. יש לסקור היטב מה מציעה החברה האמורה (למשל, אפשרויות התשלום עבור העסקה) וכן להתרשם מהאופן שבו נעשה ההליך כולו. כדי למנוע עסקאות שאינן משתלמות, חשוב לוודא שהמחירים המוצעים, הן עבור כלי הרכב הישן והן עבור החדש, מבטאים את השוק ואת מצבו הנוכחי.

המוניטין של החברה

עקב הסכומים המונחים כאן על כף המאזניים, כמו גם החשיבות שהרכב מקבל בחיים של כל נהג, ברור מדוע לא ניתן להתפשר בטיבה של החברה עימה מבצעים את העסקה. בדומה לתחומים רבים אחרים, יש לבחון שהחברה מחזיקה במוניטין חיובי ככל האפשר, מה שניתן לעשות באמצעות סקירת חוות דעת אודותיה – אלה זמינות כיום גם ברשת האינטרנט. במעמד ההתקשרות עם החברה רצוי להתרשם מהמקצועיות והאמינות שמשדרים אנשיה, וכן להקפיד, בכל מקרה, כי כל פרט בעסקה יבוא על הכתב ויהיה ברור וחד משמעי.