פורום של לקוחות לפורום או לפייסבוק שלנו

/// חשיבות ביטוח רכב

15 יונ / 2016
Author: admin Tags: There is no tags Comments: 0

Bookmark and Share

מצב כלכלי תקין כדי לחיות טוב מתחיל משמירה וניהול נכון של הכסף. לכן ברגע שאתם מחזיקים ברכב חשוב לרכוש גם ביטוח. רכב זה רכוש שאתם חייבים לשמור ולדאוג, במקרה ואין לכם ביטוח רכב אתם בסיכון לראות איך משהו שכל כך אתם אוהבים ודרש מאמץ לקנות הולך לאיבוד.

ברגע שאתם רוכשים ביטוח רכב אתם יכולים להיות רגועים שמישהו אחראי לאובדן או נזק של הרכב, קשה לתאר את כמות ההוצאות שיש בתאונת דרכים החל מאמבולנס, תיקונים לרכב, או נזק לצד השלישי. לכן להחזיק בביטוח רכב זה משהו חשוב נורא.

מה קורה אם אין ביטוח רכב?
מי שמחזיק רכב אבל אין לו ביטוח המכסה אובדן, גניבה וכו' חייב לשלם לעצמו נזקים וחלפים. בלי להיות בטוח שהרכב אשאר במצב תקין לאחר התיקון, הוא גם יהיה חייב לשלם כל נזק לצד השלישי גם פיזי וגם מה שנגרם לרכב. לא משנה מה הדגם, הצבע או כל פריט אחר. בן אדם ללא ביטוח עלות לסיים בכלא.

ברגע שיש לך ביטוח אתה יודע שאתה מכוסה מכל הבחינות, וככה למשל אם עשית תאונה לרכב, לשלוח אותו לתיקון ושהם ידאגו להכל, עקב כך אתם יכולים להיות רגועים שהאוטו יצא מהמוסך תקין ומוכן לנסיעה. חברות ביטוח לא משחקות עם זה, הם כבר שנים מתעסקים בנושא הזה ויש להם מוסכים מורשים ומקצועיים שעובדים איתם.

מחירי הביטוח

חוק ביטוח חובה חל משנת 70 על כל רכב ממונע בעל לוחות רישוי עם מספר. החוק חל על כל הרכבים בלי יוצא מן הכלל: דו גלגליים, רכבים פרטיים, מוניות שירות, משאיות וגם אוטובוסים המיועדים לצורך הסעות. ביטוח לאוטובוסים ורכבי הסעות צריך לכסות, מלבד הנהג, גם את כל הנוסעים והולכי הרגל שנפגעו חלילה כתוצאה מתאונה לכן הוא יהיה מתומחר בהתאם.

אם הלקוח חושב שהביטוח שלו יקר, או מחפש כרגע לעשות ביטוח בחברה חדשה, יכול לעשות השוואה בין החברות וככה לבחור מה מתאים לו מבחינת שירות ומחיר, מומלץ גם לחפש סוכן ביטוח שיעזור לכם לחפש מחיר הוגן. סוכן ביטוח גם נותן ייעוץ חינם מטעם החברה שיספק לכם תשובות לכל השאלות שלכם.

כשאתה מבוטח, אתה מקבלת חלק מההטבות האלו:
1. שרות לקוחות בכל שעות היממה.

2. הרבה שירותים מגוונים כמו למשל שרותי גרירה.

3.ביטוח מגן אלייך ואת הצד השלישי. גם מנזק גופני וגם מנזק לרכב.

4.אם עשיתם תאונה אתם יכולים ליהנות משירות תיקונים חינם.

5.בנוסף לשרותי גרירה יש חברות שמציעות שרותי מוסך נייד.

ישנם כמה סוגים של ביטוחים, יש משהו שפחות מוכר שנקרא ביטוח לרכבים מושכרים. למשל ניגשת לחברת של השכרת משאיות והחלטת להשכיר משאית לשבוע, חברת הביטוח יכולה לבטח אותך לשבוע בלבד.

אלה רק חלק מהדברים שביטוח יכול לעשות, כדי לסכם לכם: ביטוח חוסך לכם כסף, מגן אליכם מטביעות, מגן אליכם מנזקים גופנים וממשיים. אז אל תחשבו פעמיים ותחפשו חברת ביטוח כדי ליהנות מנסיעה יותר רגועה.